سوزوکی ویتارا 2019 با بهبودهای ظاهری، دو پیشرانه‌ی جدید و تکنولوژی‌های بیشتر وارد بازار بریتانیا می‌شود. هم‌اکنون خریداران بریتانیایی می‌توانند مدل پایه‌ی SZ4 مجهز به پیشرانه‌ی 1 لیتری بوسترجت را با بهای پایه‌ی 16999 پوندی خریداری کنند.

 

از نظر طراحی، این کراس اوور دارای نمای جلوی ظریف‌تر، جلوپنجره و سپر بازنگری شده و همچنین چراغ‌های عقب با گرافیک LED می‌باشد.

نسخه‌های SZ5 ویتارا از تریم جدید برای صندلی‌ها بهره برده‌اند و همچنین بخش بالایی پانل پشت آمپرها نیز ارتقا یافته و هم‌اکنون دارای متریال نرم می‌باشد. به همین منوال صفحه اطلاعات 4.2 اینچی رنگی نیز به مجموعه پشت آمپرها اضافه شده است.

 اعلام قیمت و مشخصات سوزوکی ویتارا 2019

از جمله تجهیزات استاندارد تمامی مدل‌ها می‌توان به هفت کیسه هوا، رینگ‌های آلیاژی، ارتباطات USB و بلوتوث، کروز کنترل، سیستم تهویه مطبوع خودکار و شیشه‌های برقی جلو و عقب اشاره کرد. در نسخه‌های SZ-T این خودرو شما از رینگ‌های 17 اینچی نقره‌ای‌رنگ، شیشه‌های عقب تیره، دوخت سفید صندلی‌های پارچه‌ای، سیستم ناوبری و… برخوردار خواهید بود.

اما به مدل پرچم‌دار SZ5 می‌رسیم که از تجهیزاتی همچون چراغ‌های جلوی LED، رینگ‌های 17 اینچی پولش خورده، صندلی پارچه‌ای متمایز، ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، تشخیص علائم ترافیکی، هشدار نقاط کور، کروز کنترل تطبیقی، سانروف پانورامیک و… بهره می‌برد.

 اعلام قیمت و مشخصات سوزوکی ویتارا 2019

سوزوکی ویتارا 2019 با دو رنگ جدید در دسترس بوده و البته در کل می‌توان 11 رنگ مختلف را برای بدنه انتخاب کرد.

پس از نصب پیشرانه‌ی 3 سیلندر 1 لیتری در مدل‌های بالنو، S-Cross و سوئیفت، سوزوکی هم‌اکنون این قلب آهنین را در ویتارا هم به کار برده است. قدرت این پیشرانه به 111 اسب بخار و گشتاورش نیز به 170 نیوتون متر رسیده و می‌تواند با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک سفارشی همراه شود. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت و حداکثر سرعت نسخه‌های دیفرانسیل جلوی ویتارا به ترتیب برابر با 11.5 ثانیه و 178 کیلومتر در ساعت می‌باشد.

 اعلام قیمت و مشخصات سوزوکی ویتارا 2019

خریدارانی که خواهان قدرت بیشتر هستند می‌توانند پیشرانه‌ی 1.4 لیتری توربو با قدرت 140 اسب بخار و گشتاور 220 نیوتون متر را سفارش دهند که باعث ایجاد شتاب 9.5 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 200 کیلومتر در ساعتی برای مدل‌های دیفرانسیل جلو می‌شود.

 اعلام قیمت و مشخصات سوزوکی ویتارا 2019

 

 

منبع: وب سایت خودرو