برند جدیدی شکل گرفته است، جیلی و ولوو برند Lynk & Co  را معرفی کردند 

خودروساز چینی جیلی (Geely) به دنبال سرمایه گذاری برای در اختیار گرفتن مالکیت ولوو، با معرفی یک برند جدید، اولین قدم را برداشت. این برند Lynk & Co نام دارد و قرار است به طور رسمی در 20 اکتبر (فردا، 29 مهرماه) راه اندازی شود. شب گذشته یک کلیپ کوتاه و تصاویری از خودروی آینده این برند جدید در فضای آنلاین منتشر شد. قسمت هایی از جلو و عقب این کراس اوور به نمایش درآمد و طراحی کلی آن نیز به خوبی رخ نشان داد.

چند روز قبل گزارش شده بود که این نام تجاری جدید از معماری مدولار فشرده ولوو compact modular architecture (یا به اختصار CMA) عنوان پلتفرمی برای یک SUV جدید و همچنین یک خودروی سدان، استفاده کرده است. اولین تیزر تبلیغاتی Lynk & Co، یک کلیپ انیمیشنی بود که طراحی کلی یک کراس اوور را نشان می داد؛ اما در این ویدیوی کوتاه، بیشتر طراحی خودرو و شکل کلی مخفی شده آن، آشکار شده است. چراغ های جلو هم به نظر می رسد که بر بالای سپر و هم تراز با کاپوت جای خوش کرده اند. با وجود آنکه Lynk & Co وب سایت رسمی خود را دارند؛ اما برای اعلام این خبر آن را در Tictail به اشتراک گذاشتند. Tictail یک بازار آنلاین است که به برخی از دلایل غیر عادی، پست هایی نیز در آن قرار داده می شود. علاوه بر دو تصویر تبلیغاتی از این خودرو و انیمیشن کوتاه، در این پست به برخی از نکات مبهم بازاریابی و تاریخ راه اندازی نیز اشاره هایی شده است.

در این پست، دیوید گرین  (David Green)، رئیس بخش دیجیتال Lynk & Co با آب و تاب دادن به این نام تجاری، به دنبال ایجاد چیز قابل توجهی فراتر از یک وسیله نقلیه است. او می گوید: “ما یک پلتفرم دیجیتالی برای تفکر جدید، برای به اشتراک گذاری و برای همکاری خلق کرده ایم.” دیوید گرین قبل از پیوستن به شرکت Lynk & Co، مسئولیت های شغلی متعددی در کمپانی ولوو بر عهده داشت. بر اساس پروفایل لینکدین گرین، سمت اخیر او به عنوان یک مدیر توسعه بازاریابی شامل تقویت موقعیت بازار جهانی به سمت مفاهیم کانال های فروش جدید مانند تجارت الکترونیک، خدمات دیجیتال، پویایی نسل بعدی و مدل های کسب و کاری جدید برای ماشین های خودران است. با اظهارات اخیر گرین به نظر می رسد که این برند جدید، با تفکر پویای رو به جلو و احتمالا با یک مدل جدید از توزیع همراه شده است (شاید وسیله نقلیه تولیدی آنها از طریق Tictail به فروش رود!).

ما اکنون می دانیم که این برند جدید برای ساخت وسایل نقلیه خود از پلتفرم CMA ولوو استفاده کرده و انتظار می رود که محصول نهایی در سال 2017 رخ نشان دهد. ولوو این معماری جدید را در اوایل امسال و با معرفی کانسپت کراس اوور 40.1 و سدان هاچ‌ بک شکل 40.2 معرفی کرد. CMA ساختاری است که برای وسایل نقلیه مختلفی قابل استفاده خواهد بود. از ماشین های بنزینی و یا دیزلی گرفته تا خودروهای هیبریدی همکی با این ساختار، تطابق پذیرند. شرکت Lynk & Co برای اولین بار وسیله نقلیه خود را در چین خواهد فروخت و به دنبال آن در بازارهای اروپایی و آمریکایی عرضه خواهد کرد. این یک نگاه کلی به برند جدید راه اندازی شده Lynk & Co بود. برای به دست آوردن جزئیات بیشتر تا فردا صبر کنید. مطمئنا با راه اندازی و معرفی این برند جدید اطلاعات بیشتر و دقیق تری از آن منتشر خواهد شد.

نویسنده: امید اصغرزاده

منبع: autoblog