از نظر برخی افراد، تنها چیز بهتر از راندن یک پورشه 911 جدید راندن مدل روباز این خودرو است! به همین دلیل است که احتمال موفقیت نسل جدید پورشه 911 کابریولت همچون نسل پیشین بالاست.


ما به خوبی می‌دانیم که نسل جدید این خودروی روباز چه شکلی خواهد داشت چراکه قبلاً تصاویر جاسوسی زیادی از نسخه‌های پیش‌تولیدی آن منتشر شده است.


البته حالا که نسل جدید این خودروی نمادین به‌صورت رسمی در نمایشگاه لس‌آنجلس 2018 آشنا شده‌ایم بنابراین می‌توانیم گمانه‌زنی بهتری درباره‌ی 911 کانورتیبل جدید داشته باشیم. البته این کار را آکسیانوف نیکیتا برای ما انجام داده است.


رندر طراحی شده توسط این هنرمند کاملاً سرراست بوده و احتمالاً بسیار هم دقیق خواهد بود چراکه اشتباه چندانی در طراحی او به چشم نمی‌خورد. چیزی که درباره‌ی این رندر دوست‌داشتنی جلوه می‌کند نمای سه‌چهارم عقب است که واقعاً نسل جدید این خودرو را شیک و عضلانی نشان می‌دهد.


دلیل این جذابیت بالا احتمالاً به خاطر چراغ نواری افقی مشابه میشن E است که در محصولات جدید پورشه همچون کاین، ماکان و پانامرا هم بکار رفته است. البته نباید از قوس‌های چرخ عضلانی و فرم دار عقب هم غافل شد.


اگرچه در خبرهای پیشین آمده مدل کانورتیبل این خودرو به همراه نسخه‌ی کوپه‌ی 992 عرضه خواهد شد اما فعلاً که این‌گونه نبوده ولی انتظار می‌رود در آینده‌ی نزدیک شاهد رونمایی از آن باشیم.

 

منبع: پدال