به گزارش موتوتل مرحله دوم از سری مسابقات موتور کراس بانوان قهرمانی کشور در سال 97 برگزار شد و نفرات برتر خود را شناخت . این مسابقات به میزبانی هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی آیلند (سرزمین ایرانیان ) و در هوای مطلوب در آدینه 16 ام آذر ماه برگزار شد.

ورزشکاران در 5 کلاس به رقابت پرداختند .

در 65 سی سی حرفه ای قهرمانی کشور خانم هستی رضایی مقام اول و خانمها نازنین سلیمان پور و بهار عباسی بترتیب دوم و سوم شدند. لازم به ذکر است که تمامی قهرمانان این کلاس سنی بین 8 تا 10 سال را داشتند و از آینده داران این رشته به حساب می آیند.

پس از این رقابت نوبت به 150 سی سی آماتور رسید که با هم به رقابت بپردازند و در نهایت خانمها نرگس زمانی و زهرا فرهاد نژاد و فاطمه حمیدی بترتیب روی سکوی اول تا سوم رفتند.

اما در کلاس 150 سی سی حرفه ای هم موتورسواران پس از رقابتی جذاب به این ترتیب روی سکو رفتند.

1-سحر رضایی

2-مهدیس حیدر نژاد

3-هلیا کوچک سلیمی

در کلاس 250 سی سی آماتور هم رقابت نزدیک بود و در نهایت خانم صدیقه خطیب مقام نخست و خانم محدثه عظیمیان مقام دوم و خانم فاطمه صدقی مقام سوم را از آن خود کردند.

لازم به ذکر است که خانم خطیب در چند دور پایانی توانست با پشت سر گذاشتن رقبا به مقام نخست دست یابد که این موضوع هیجان این رقابت را دو چندان کرده بود.

و اما در کلاس 250 سی سی حرفه ای که در پیست اصلی این مجموعه برگزار شد , رقابت بین موتور سواران این کلاس آغاز شد همانطور که انتظار میرفت خانم افسانه جباری با اقتدار و اختلاف نسبت به رقبای خود مقام اول را کسب و روی سکوی نخست رفت . اما رقابت برای سکوی دوم بسیار نزدیک و جذاب دنبال شد که در نهایت خانم نیلوفر هاشمی مقام دوم و خانم شکیلا پولادی مقام سوم را بدست آورد. لازم به ذکر است که خانم پولادی با وجود زمین خوردن درحین مسابقه باز هم توانست از مقام سوم خود دفاع کند .

در مجموع تیمی هم استان تهران مقام اول و استانهای خراسان رضوی و مازندران بترتیب مقام دوم و سوم را از آن خود کردنند.

برای دیدن ویدیو این مسابقات کلیک کنید.

عکاس وحید کریمی از موسسه تصویری را