این ماشین همه‌جارو به خاطر بیش از ۱۰۰ مورد به‌روزرسانی هوشمندانه توسط سازنده خود، جان‌سخت‌تر، کارآمدتر و نیرومندتر شده است. این UTV سخت‌کوش، قابلیت حمل ۶ نفر در کنار هم را دارد. طراحی بیرونی آن حتی بعد از به‌روزرسانی هم چندان عضلانی نشده است. توانایی‌های این ماشین مدیون موتور پرواستار ۸۲ اسب‌بخاری بادوامش است.


از توانایی‌های برجسته پولاریس رنجر کرو XP1000 می‌توان قابلیت کشش ۱۳۳۵ کیلوگرم و یا فتح سخت‌ترین عوارض زمینی با تکیه‌بر ارتفاع ۳۳ سانتی خود از سطح زمین و دامنه حرکتی ۲۸ سانتی‌متری کمک‌فنرهایش را نام برد.


برای دستیابی به قابلیت حمل شش نفر همراه با وسایلشان، محیط داخلی به‌طور کامل بازطراحی شده است. صندوق ۷۲ لیتری ابداعی، توانایی حمل ۷۹۵ کیلوگرم بار و صندلی‌هایی با ۲۵% راحتی بیشتر ازجمله تغییراتی است که برای سال ۲۰۱۹ روی این ماشین همه‌جارو انجام‌گرفته است.


Ranger Crew XP1000 جدید با شاسی محکم یک‌تکه، کلاچ PVT (کلاچ ابداعی پولاریس که عملکردی همچون مبدل گشتاور ساده دارد)، لاستیک‌های ۶ لایه قوی‌تر و اتصالات تعلیق آب‌بندی‌شده با گارانتی یک‌ساله ارائه می‌گردد.


برای جشن گرفتن ۲۰ سال پیشتازی در ابداعات، قابلیت‌های بی‌همتا و سرسختی مداوم، مدل بیستمین سالگرد با صندلی‌ هایی با نشان بیستمین سالگرد و رنگ مخصوص در تعدادی محدود ارائه می‌گردد.

قیمت پایه: 16299  دلار
اندازه لاستیک‌ها: ۲۶ اینچ


منبع: utvdriver

 

منبع: پدال