به گزارش موتوتل راند دوم از سری مسابقات موتور ریس قهرمانی کشور امروز جمعه 97/09/23 در پیست اتومبیل رانی و موتور سواری مجموعه ورزشگاه آزادی در هوایی مطلوب پاییزی برگزار شد.
شرکت کنندگان در روز پنج شنبه به ثبت تایم پرداختند تا نحوه قرار گیری آنها در خط استارت مشخص شود.این مسابقات که در شش کلاس برگزار می شد , در روز جمعه راس ساعت مقرر برگزار شد .
در ابتدا کلاس همگانی برروی خط استارت قرار گرفتند که در نهایت آقایان رضا اصغری و وحید رزمی و امید کاسی  هرسه از تهران مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.
کلاس بعدی کلاس 125 بود که در خط استارت قرار گرفتند و اینگونه بر روی سکو رفتند :
1-یاسین سینه سپهر .......مازندران
2-سیدحسین برومند خراسان رضوی
3-ابراهیم کلبادی نژاد....... مازندران

در کلاس 250 نیز شرکت کنندگان بعد از گرم کردن لاستیک های خود بر روی جایگاه های  تعیین شده خود قرار گرفتند و پس از رقابت فشرده آقای امین بردبار از استان فارس مقام اول و محمدامین کارخانه از تهران مقام دوم و عبدالله زره ساز از استان فارس مقام سوم را کسب کردند.
 

حرکات نمایشی موتور های سنگین برنامه ای بود که در این بین برای تماشاچیان در نظر گرفته شده بود .

اما در کلاس 600 سی سی رقابت بسیار جذاب دنبال شد و که در آن آقای علیرضا عباس جیاز استان تهران برروی سکوی نخست ایستاد. مقام دوم را حمید زارعی از تهران کسب کرد و در نهایت آقای جواد باقری از خراسان رضوی بروی سکوی سوم ایستاد . 

در پایان و در کلاس جذاب و دوس داشتنی 1000 سی سی , شرکت کنندگان پس از ورود و گرم کرن لاستیکهای خود بر روی خط استارت قرار گرفتند . این رقابت از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بود و رقابت تا لحظه آخر بین آقایان مهدی جابری و ساسان اکبری در جریان بود. و در نهایت و پس از 15 دور رقابت فشرده آقای مهدی جابری سکوی نخست و آقای ساسان اکبری مقام دوم را از آن خود کرد و مقام سوم را نیز آقای محسن مرگن بدست آورد.

قرار است مرحله بعدی این مسابقات در تاریخ 14 دی ماه برگزار شود .

برای دیدن ویدیو کامل این رقابت جذاب کلیک کنید .