این نمونه های اولیه مطمئنا چیزهایی برای مخفی کردن دارند!

دیگر وقت آن رسیده بود که مدل افسانه ای خودروی فوردموستانگ جی تی 550 به روزرسانی شود. نمونه های استتار شده این خودرو نیز حکایت از این دارند که تغییرات آشکاری در مدل فورد موستانگ مدل 2018 نمایان خواهند شد.

به تازگی سرویس عکاسان مخفی خودرو، تصاویری از دو مدل اتومبیل موستانگ مدل 2018 در دو تیپ بدنه روباز و کانورتیبل در شهر دیترویت آمریکا شکار کرده اند. با وجود اینکه این خودروها به شدت استتار شده اند و چیز زیادی از خودرو و طراحی خارجی آن مشخص نیست، می توان گفت بخش جلویی خودرو دچار تغییرات اندکی شده است. این تغییرات شامل چراغ های جدیدی است که با حلقه ای از لامپ های ال. ای. دی (LED) در دور آن احاطه شده است. با نگاهی دقیق تر از میان شکاف های پوشش های مخفی کننده بدنه موستانگ مدل 2018 می توان به شمایل کلی چراغ های جلو دست یافت. اما با توجه به استتار کامل بخش عقبی نمی توان نظری در خصوص تغییرات اعمال شده بر روی آن اظهار کرد. اما همین دقت در پنهان کاری، این احتمال را که تغییراتی کلی در قسمت عقب اعمال شده را شدیدا افزایش داده و طرفداران را شدیدا تحت تاثیر قرار می دهد.

همانطور که در گذشته گزارش شده بود، اتومبیل فورد موستانگ مدل 2018 از نوعی جعبه دنده جدید و پیشرفته استفاده خواهد کرد. جعبه دنده 10 سرعته اتوماتیک که در این خودرو مورد استفاده قرار خواهد گرفت، محصول مشترکی از کمپانی فورد و کمپانی جنرال موتورز است. این سیستم گیربکس، حتی از گیربکس دوکلاچه اتومبیل پورشه نیز سریع تر عمل می کند. البته زمزمه هایی مبنی بر وجود جعبه دنده دستی 6 سرعته نیز در این خودرو شنیده می شود. در صورت استفاده از این جعبه دنده 10 سرعته اتوماتیک، این سومین باری خواهد بود که شرکت فورد در محصولات خود از آن استفاده می کند. خودروهای فورد F150 رپتور و فورد F150 اکوبوست دو خودروی قبلی هستند که از این جعبه دنده استفاده کردهاند. این جعبه دنده 10 سرعته اتوماتیکِ مورد استفاده در فورد موستانگ، مانند جعبه دنده ای است که در خودرو شورولت کامارو زی. ال وان مدل سال 2017 استفاده می شود.

بعد از وقوع بحران در چند ماه گذشته به نظر می رسد موستانگ مدل 2018، پایانی بر ناکامی های این خودرو ساز در بازار باشد و این می تواند خبری خوش برای فروشندگان شرکت فورد به حساب آید. این موستانگ تغییر شکل یافته در سال 2017 میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

نویسنده: یاور قاسمی

منبع: motortrend