یک لحظه تصور کنید رولزرویس افتخار بریتانیا نبود و به عنوان یک خودروساز سطح میانی طیف وسیع‌تری از محصولات را عرضه می‌کرد. این رندرها که مشاهده می‌کنید چنین خیالاتی را به ما نشان می‌دهند.

رندرهای موردبحث که توسط استودیوی NeoMam خلق شده‌اند 8 خودروی خیالی رولزرویس را به تصویر می‌کشند. شاید به جز یک مورد انتظار تبدیل این خودروهای خیالی به واقعیت را نداریم اما خب با دیدن آن‌ها به ذهن خلاق طراح درود می‌فرستیم.


این سری تصاویر با رولزرویس 4×4 شروع می‌شود. این خودروساز قبلاً شاسی‌بلند کولینان را عرضه کرده اما این قدبلند خیالی تمرکز بیشتری روی آفرود داشته و به لاستیک‌ها و رینگ‌های بزرگ مجهز بوده و ارتفاع بیشتری از سطح زمین دارد. خودروی بعدی یک کراس اوور است که کوچک‌تر از کولینان بوده و دارای طراحی تیزتر و دینامیک‌تری می‌باشد. از میان این 8 رندر تنها یکی از آن‌ها شانس تبدیل به واقعیت را دارد.


دیگر خودروی خیالی یک مینی ون با نشان رولزرویس است که از طراحی جعبه‌ای مشابه با نسل جدید فانتوم بهره برده و دارای سه ردیف صندلی است. این خودرو همچنین برای سرگرم نگه‌داشتن سرنشین‌ها می‌تواند به تجهیزات رفاهی زیادی مجهز شود.


در گالری پیش رو شما رندرهایی از پیکاپ، هاچ بک، کامیون، هاور (!) و خودروی کلاسیک اسپرت رولزرویس را خواهید دید.

 

منبع: پدال