در اولین آدینه زمستان 97 ( 97/10/07 ) چهارمین راند مسابقات فرمولا دریف قهرمانی کشور در هوای سرد زمستان و در هوایی ابری در حالی برگزار شد که تماشاگران با حضور پرشور خود گرمابخش مسابقات شده بودند.

در این راند از مسابقات در ابتدا 18 شرکت کننده ثبت نام کردند ولی در مرحله تایم گیری بعضی از خودروها با نقض فنی روبرو شده و از ادامه مسابقه انصراف دادند و در نهایت مسابقات با 11 راننده ادامه یافت.
در دور انفرادی آقایان پیشانی دار و جعفرپور و رمزجو و روحی رقابت تنگاتنگی با هم داشتند و با امتیازهای 95 و 94 به کار خود پایان دادند.
اما در دور سوییسو یا دونفره پس جمع بندی امتیاز ها 8 نفر به این مرحله راه یافتند که رقابتی جذاب بین شرکت کنندگان در نهایت فینال این رقابت بین آقایان شهاب پیشانی دار و هادی جعفرپور برگزار شد که در نهایت آقای شهاب پیشانیدار توانست با پشت سر گذاشتن رقیب قدر خود مقام اول این رقابت را از آن خود کند. البته این رقابت با اعتراض آقای جعفرپور همراه بود که در نهایت کمیته داوران رای بر مقام دومی آقای جعفرپور دادند. در جایگاه سوم این رقابت هم آقای روحی قرار گرفت .

مرحله پنجم و نهایی این مسابقات اسفند ماه سال جاری برگزار و قهرمانان اول تا سوم مسابقات دریفت قهرمانی کشور در سال ۱۳۹۷ مشخص می شوند.

برای دیدن ویدیو این مسابقه جذاب کلیک کنید .

عکاس آقای امیر خوشاب از موسسه تصویری را