با ظاهر و عملکردی در حد و اندازه‌ی سوپرکارهای مدرن و البته دارا بودن ارتفاعی مناسب از سطح زمین، لامبورگینی اوروس هیچ ترسی از کثیف شدن در خارج از جاده ندارد.


این جایگزین معنوی LM002 (معروف به رامبو لامبو) قبلاً سری به زمین‌های برفی و یخی زده و هم‌اکنون نیز به دنبال دریفت در صحرا بوده است.


این اوروس که در صحرای امارات متحده عربی حضور یافته ثابت می‌کند تنها یک خودروی بسیار سریع نیست. اوروس قادر است شن‌ها را نیز به هوا پرتاب کرده و در این نوع زمین‌ها نیز دلربایی کند.


دلیل راحت بودن اوروس در انواع زمین‌ها تجهیز به تعدادی از حالت‌های رانندگی گوناگون است که باعث می‌شود این شاسی‌بلند در زمین‌های ناهموار و لغزنده نیز عملکرد خوبی داشته باشد. یکی از حالت‌های رانندگی اوروس سابیا (شن و ماسه) است که باعث بهبود کشش خودرو در این نوع زمین‌ها می‌شود. دیگری حالت‌های رانندگی این شاسی‌بلند اسپورت ایتالیایی عبارت‌اند از ترا، نیو، استرادا، اسپورت و کورسا می‌باشد.


لامبورگینی اوروس از طرفداران زیادی در کشورهای ثروتمند حاشیه خلیج‌فارس برخوردار بوده و قطعاً در آینده شاهد انتشار ویدئوهای دیوانه‌واری از این خودرو خواهیم بود.

 

منبع: پدال