اولین حادثه‌ی رخ داده برای مک لارن سنا باعث شده این هایپر اسپرت در هفته‌ی جاری آتش بگیرد. خودروی موردبحث که در تملک یکی از یوتیوبرهای مشهور با نام Salomondrin قرار داشته به خاطر آتش‌سوزی در لس‌آنجلس از بین رفته است.


فعلاً جزئیات زیادی از این حادثه منتشر نشده اما تصاویر آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. برخی افراد تأیید کرده‌اند این هایپرکار تنها چند روز پیش به مالک آن یعنی Salomondrin که نام واقعی‌اش الخاندرو سالومون است تحویل داده شده بود.


سالومون که در استوری اینستاگرام خود مختصراً درباره‌ی واقع سخن گفته ادعاهای مربوط به تصادف خودروی خود با خودروی دیگر را رد کرده است. به نظر می‌رسد تصاویر منتشر شده نیز این گفته‌ها را تأیید می‌کنند چراکه نشانه‌ای واضح از وقوع یک تصادف وجود ندارد.


در این تصاویر به نظر می‌رسد که آتش‌سوزی سنا از پیشرانه شروع شده و سریعاً به دیگر بخش‌ها سرایت کرده است.


تصاویر بخش عقب این خودرو نیز نشان می‌دهند که محفظه پیشرانه و صندوق کاملاً از بین رفته‌اند. آتش همچنین به کابین هم سرایت کرده و پلاستیک‌ها و فیبر کربن را به سرعت از بین برده است.


موضوع جالب اینکه بخش اعظم جلوی مک لارن سنا سالم باقی مانده و این امر نشان می‌دهد آتش‌نشان‌ها سریعاً به محل حادثه رسیده و توانسته‌اند پیش از سرایت آتش به تمامی بخش‌های خودرو آن را خاموش کنند.


مک لارن سنای سالومون به خاطر رنگ نقره‌ای خود و عناصر زرد، سبز و فیبر کربنی خود سریعاً شناسایی شده است.
در صورت انتشار جزئیات بیشتر از این حادثه آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

منبع: پدال