موتورسیکلت مینی اسپرت سوزوکی GSX-250R در نمایشگاه موتورسیکلت CIMA به روی صحنه خواهد رفت

موتور سیکلت سوزوکی GSX-250R در نمایشگاه موتورسیکلت CIMA که در چین برگزار می شود به روی صحنه خواهد رفت. کمپانی سوزوکی (Suzuki) قصد دارد تا برای رقابت در بازار موتورسیکلت های کم حجم سال 2017 مدل GSX-250R را معرفی کند. پس از پرچمدار سوزوکی GSX-R1000، مدل 250R  می تواند تجربه یک سواری آرام، راحت و قابل کنترل را در بخش موتورسیکلت های ظرفیت پایین بازار، ارائه دهد.

سوزوکی قصد دارد تا با استفاده از فرصت مناسب برگزاری چهاردهمین نمایشگاه سالانه موتورسیکلت CIMA در چین، محصول اسپرت کم حجمی جدیدی را معرفی کند. شنیده ها حاکی از آن است که این موتورسیکلت برای عرضه به برخی از بازارهای غربی و همچنین بازارهای بزرگ آسیایی ارائه خواهد شد. سوزوکی GSX-250R مدل 2017 سیمای زیبایی دارد، به خصوص در رنگ آبی، طراحی آن خاص تر هم به نظر می رسد.

در زیر پوسته این موتورسیکلت همه چیز کمی هیجان انگیزتر است. موتور دوقلوی موازی که اخیرا با عرضه هوندا CBR250RR معرفی شد، در آن قرار گرفته و به نظر می رسد که کمی از نسخه سوزوکی GW250 قوی تر باشد. این پیشرانه تنها 24.7 اسب بخار (18.4 کیلووات) قدرت داشته و گشتاور 23.5 نیوتن متر تولید می کند. بنابراین و با این مشخصات، سوزوکی GSX-250R در واقع کمی به مدل تک سیلندر هوندا CBR250R شباهت دارد. پس هیچ چیز بدی در آن قابل رویت نخواهد بود. از ظواهر این گونه پیداست با یک موتورسیکلت سوپراسپرت خالص طرف هستیم؛ اما وضعیت رانندگی با آن بسیار راحت و کنترل آن ساده است.

ترمز تک دیسک و سیستم تعلیق پایه ای آن، بعید است که برای مسیرهای مسابقه طراحی شده باشد؛ اما برای راندن بر روی جاده بسیار مناسب خواهد بود. داشبورد دیجیتالی آن نیز بسیار زیبا طراحی شده و شامل یک گیج برای نشان دادن مصرف سوخت و چراغ های تغییر دنده است. سوزوکی GSX-250R بسیار محکم و بادوام به نظر می رسد. به احتمال بسیار زیاد این مدل بتواند در بازارهای آسیایی و به خصوص هند از فروش خوبی برخوردار شود. یکی دیگر از مدل هایی که می تواند در نمایشگاه موتورسیکلت CIMA رخ نشان دهد، موتورسیکلت کم حجم سوزوکی DL250 است. سوزوکی هیچ تصویری از این مدل منتشر نکرده است؛ اما انتظار می رود که این محصول در نمایشگاه موتورسیکلت میلان (EICMA) که در ایتالیا برگزار خواهد شد، به نمایش درآید.

با موتوتل همراه باشید، ما سعی خواهیم کرد تا گزارش کاملی از نمایشگاه موتورسیکلت EICMA منتشر کنیم. بازگشایی این نمایشگاه در ماه نوامبر بوده و مسلما در آن روز موتورسیکلت سوزوکی DL250 نیز به روی صحنه خواهد رفت.

نویسنده: امید اصغرزاده

منبع: newatlas