گروه خودروسازی کرمان موتور ویژه نیمه اول بهمن ماه 97، شرایط فروش "جک S3" با قیمت قطعی را در مدل اتوماتیک و همچنین در قالب سه طرح فروش "نقدی"، "اقساطی" و "پیش فروش" اعلام کرده است که زمان ثبت نام آن در نیمه اول بهمن ماه و از تاریخ 1 بهمن ماه لغایت 15 بهمن ماه سال جاری خواهد بود.
در شرایط فروش کرمان موتور ویژه بهمن ماه 97، برای کراس اوور "جک S3" قیمت قطعی 161 میلیون تومانی اعلام شده است و موعد تحویل آن 1 ماه پس از ثبت نام خواهد بود که این موعد تحویل برای شرایط فروش اقساطی هم در نظر گرفته شده است که با انتخاب هریک از سه پیش پرداخت تعیین شده از سوی کرمان موتور با شرایط بازپرداخت بسیار متنوع که جزییات آن در جدول زیر آمده است، موعد تحویل آن تغییری نخواهد کرد. هرچند باتوجه به جدول دوم می‌توانید از شرایط فروش جک S3 اتوماتیک در قالب طرح "پیش فروش" هم اطلاعات کسب کنید.
 

شرایط فروش نقد و اقساط جک S3 اتوماتیک

شرایط فروش نقد و اقساط جک S3 اتوماتیک

 

 

شرایط پیش فروش جک S3 اتوماتیک

شرایط پیش فروش جک S3 اتوماتیک


در ادامه هم بد نیست بدانید که خودروی جک S3 دارای ابعاد و اندازه کوچک‌تر از خودروی جک S5 است که براساس اطلاعات منتشر شده، دارای طول کلی 4325 میلی متر، عرض 1765 میلی متر، ارتفاع 1660 میلی متر و همچنین فاصله بین دو محور 2560 میلی متر است که از این ابعاد و اندازه، حداقل وزن خالص 1250 کیلوگرم بدست آمده است.
برای تامین انرژی حرکتی این ماشین 1.25 تنی هم شرکت سازنده از یک پیشرانه چهار سیلندر 1.6 لیتری استفاده کرده است که استانداردهای آلایندگی یورو 5 را پاس کرده و قادر به تولید 107 اسب بخار قدرت در دور موتور 6000 و همچنین توانایی تولید 155 نیوتن متر گشتاور را خواهد داشت که در عمل باعث شده حداکثر سرعت این خودروی کراس اوور جذاب شهری به چیزی معادل 175 کیلومتر بر ساعت برسد.

 

 

 

 

 

منبع: خودرو بانک