اگرچه تسلا مدل X یکی از متمایزترین شاسی بلندهای بازار است اما کمپانی T اسپرت لاین که مسئول ساخت این پکیج بدنه‌ی پهن با نام T لارگو است تصمیم گرفته ظاهر عجیب‌تری را برای مدل X یاد شده به ارمغان بیاورد.


کیت T لارگو بر پایه‌ی نسخه‌ی پرچم‌دار P100D مدل X ساخته شده و دارای قوس‌های گلگیر فیبر کربنی‌ای است که باعث اضافه شدن 5 سانتی‌متر به پهنای کلی خودرو شده و بنابراین ظاهر گیراتری به وجود آمده است. این کیت ویژه همچنین یکی از 20 نمونه‌ی در نظر گرفته شده برای تولید می‌باشد.


جدای از گلگیرهای پهن‌تر، تسلا مدل X با کیت T لارگو دارای آپرون جلو، سپر، رکاب‌های جانبی، دیفیوزر و بال عقب جدیدی است که همگی از فیبر کربن ساخته شده‌اند؛ اما رینگ‌های مشکی چند پره نیز از نوع 22 اینچی بوده و با لاستیک‌های پیرلی اسکورپیون زیرو همراه شده‌اند.


از آنجایی که همه‌ی این تغییرات با نظر دقیق مشتری اعمال می‌شوند بنابراین واضح است که مالک این نمونه خواهان کابینی با چرم نارنجی‌رنگ و عناصر فیبر کربنی است. در نمای بیرونی هم می‌توان کالیپرهای ترمز و نوشته‌های روی درب عقب نارنجی‌رنگ را مشاهده نمود.

 


با در نظر گرفتن تمامی این موارد، کیت یاد شده باعث تولید یک شاسی‌بلند واقعاً گیرا و باابهت شده است که البته شاید به مذاق همه خوش نیاید مخصوصاً اینکه کابین خودرو خیلی به چشم می‌آید؛ اما مشتریانی که این طرح را دوست ندارند می‌توانند طرح مشکی، خاکستری و یا هر رنگ مدنظر دیگر را سفارش دهند.

 

منبع: پدال