تنها چند روز از رونمایی نسل جدید رم هوی دیوتی یا همان HD می‌گذرد. مدل‌های 2500 و 3500 این پیکاپ در نمایشگاه خودروی دیترویت 2019 معرفی شدند اما فیات-کرایسلر قبلاً گفته بود مدل لوکس لارامی لانگ هورن هم در راه است. به‌طور خلاصه باید گفت این نسخه دارای تمامی توانایی‌های کاری رم بوده و البته از چرم و کروم فراوانی بهره‌مند است.


داخل کابین رم هوی دیوتی لارامی لانگ هورن شاهد استفاده‌ی وسیع از چرم و تریم چوب خواهید بود. همه‌ جای کابین از پوشش پنجره‌ها گرفته تا داشبورد، پانل درها و استراحتگاه‌های دست پوشیده از چرم شده است. در کنسول مرکزی نیز از پوست سوسمار استفاده شده و همین پوشش را روی صندلی‌ها، پانل درها و پشت آمپرها نیز خواهید دید. عناصر نیکل برس خورده به همراه دیگر متریال لوکس باعث ایجاد فضای اشرافی‌ای شده‌اند. صندلی‌های گرم شونده در جلو و عقب نیز باعث افزایش جذابیت‌های این پیکاپ می‌شوند.


اما ویژگی‌های متمایز این پیکاپ در بدنه عبارت‌اند از جلوپنجره‌ی کرومی متمایز که توسط چراغ‌های LED احاطه شده‌اند. این چراغ‌ها به سیستم نوری تطبیقی مجهز هستند. سپرهای جلو و عقب، قلاب‌های بکسل و پله‌های کناری کرومی نیز بخشی از تجهیزات استاندارد این پیکاپ هستند. رم HD لارامی لانگ هورن از رینگ‌های جدید 20 اینچی بهره برده و البته دارای آپشن بدنه‌ی دو رنگ نیز می‌باشد.


کل خانواده‌ی رم HD به لطف پیشرانه‌ی کامینز توربودیزل به‌روز شده از توانایی‌های فوق‌العاده‌ای برخوردار شده است. این پیشرانه در بالاترین تنظیمات خود گشتاور فوق‌العاده‌ی 1356 نیوتون متری دارد که قابلیت یدک کشی چشمگیری را به ارمغان می‌آورد.

 


رئیس برند رم می‌گوید:

رم هوی دیوتی جدید از نظر سواری و هندلینگ، اشرافیت، متریال بکار رفته، خلاقیت و تکنولوژی به سنگ محک جدیدی تبدیل شده است. مدل لارامی لانگ هورن دارای عناصر فوق‌العاده‌ای همچون تریم چوب و صندلی‌های کاملاً چرمی است که بهتر از همه‌ی رقبا می‌باشد. رم 2500 و 3500 در عین اینکه قابلیت‌های کاری خود را حفظ کرده‌اند، کاراتر از هر زمان دیگری می‌باشند.

 

 

منبع: پدال