سومین راند مسابقات موتور کراس بانوان قهرمانی کشور برگزار شد.

به گزارش موتوتل سومین و آخرین مرحله از مسابقات موتور کراس بانوان قهرمانی کشور دیروز 97/11/12 در هوایی سرد و باد شدید درحالی برگزار شد که با توجه به اینکه آخرین راند آن بود با استقبال خوبی از سوی تماشاگران همراه شده بود.

حضور ریاست محترم فدراسیون اتومبیلرانی وموتورسواری جناب آقای دکتر صیدانلو در این مسابقه نشان از حساسیت و نگاه ویژه ایشان درحوزه ورزش بانوان بود که همراه با جوایزی از سوی فدراسیون نیز بود.

در این راند ابتدا مسابقات در کلاس آماتور پیگیری شد و شرکت کنندگان به این ترتیب بر روی سکو رفتند:

در کلاس 150 سی سی آماتور مقام اول را خانم نرگس زماني مقام دوم خانم فاطمه حميدي و مقام سوم را خانم مهشيد تفقدي کسب کردند.
در کلاس 250 سی سی آماتور:
مقام اول عسل بيك وردي
مقام دوم هانيه شكيب 
مقام سوم فاطمه صدقي

پس از مسابقات آماتور شرکت کنندگان حرفه ای در كلاس 65 سی سی بر روی خط استارت قرار گرفتند که این قهرمانان کوچک اینگونه بر روی سکو رفتند

مقام اول نازنين سليماني 
مقام دوم بهاره عباسي
مقام سوم هستي رضايی

در کلاس 150 سی سی  حرفه اي نیز خانم هستي رضايی از آینده داران این ورزش مقام نخست را از آن خود کرد و خانم  سحر رضايی برروی سکوی دوم ایستاد و در نهایت خانم زهرا فرهاد نژاد سوم شد .

اما در کلاس جذاب و هیجان انگیز 250 سی سی حرفه ای سکوی نخست را با اقتدار خانم شكيلا پولادي از آن خود کرد. لازم بذکر است که در این کلاس رقابت بسیار نزدیک و فشرده ای همواره بین خانمها افسانه جباری و شکیلا پولادی در جریان است که متاسفانه در ابتدای حرکت خانم جباری تعادل خود را از دست داده و عملا از کورس رقابت جاماندند و این فرصتی شد که خانم پولادی با فاصله بسیار زیاد نسبت به نفر دوم به مقام نخست دست یابد. خانم پولادی در این راند بسیار حرفه ای راندند بطوری که تحسین همگان را برانگیختند.
اما سکوی دوم را خانم فهيمه نعمت اللهی بدست آورد و مقام سوم با توجه به خطایی که خانم جباری مرتکب شده بود به خانم سمانه حمیدی تعلق کرفت .

برای دیدن ویدیو کامل و جذاب این مسابقه کلیک کنید.

عکاس آقای وحید کریمی از موسسه تصویری را