لکسس برنامه لیزینگ سرویس کامل جدیدی ر برای شاسی‌بلند ساب کامپکت UX ارائه می‌کند که شامل هزینه‌های بیمه، نگهداری و سرویس‌های ارتباطی در یک بسته پرداخت ماهانه می‌باشد.


این برنامه جدید در ابتدا با کارکرد دو ساله یا 32 هزار کیلومتر ارائه می‌شود حدود 80 درصد نمایندگی‌های این برند در ایالت‌های کالیفرنیا، فلوریدا، ایلینویز، ایندیانا، ماساچوست، نیوهمپشایر و رود آیلند برنامه یاد شده را عرضه می‌کنند.


لکسوس این روش را بجای برنامه اشتراک خودرویی مرسوم انتخاب کرده چراکه فکر می‌کند فعلاً استفاده از برنامه‌ی اشتراک خودرویی توجیه مالی ندارد.

 


مدیر برنامه‌ریزی تولید و استراتژی لکسس قبلاً گفته بود: “من فکر می‌کنم سؤالات بی‌پاسخ زیادی درباره‌ی استهلاک و کاهش قیمت خودرو و اینکه چه روشی برای مشتریان و برند ما در بلندمدت خوب است وجود دارد.”


با پرداخت ماهانه می‌توان برنامه‌ی لکسس را برای 16 هزار کیلومتر کارکرد در سال انتخاب کرد که شامل تمامی هزینه‌های نگهداری، بیمه‌ی خودرو، دو سال استفاده از سرویس‌های ارتباطی و دستیار مقصد لکسس، حفاظت از رینگ و لاستیک و… می‌باشد.


لیزا ماترازو معاون بازاریابی لکسس می‌گوید:

این نوع از برنامه‌ی لیزینگ کاملاً با برنامه‌های ما همخوانی داشته و تجربه‌ی شگفت‌انگیزی را فراهم می‌کند. برنامه‌ی لیزینگ کامل لکسس برای افرادی که به دنبال پرداخت ماهانه‌ی ساده هستند کاملاً جذاب است.


لکسوس UX 2019 در دو نسخه‌ی بنزینی UX 200 و UX 250 هیبریدی ارائه می‌شود که اولی از پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری 168 اسب بخاری استفاده کرده و دومی از نسل جدید قوای محرکه‌ی الکتریکی شده‌ی لکسس به همراه سیستم چهار چرخ محرک استفاده کرده و خروجی 181 اسبی دارد.

 

منبع: پدال