تویوتا اعلام کرد در نمایشگاه خودروی ژنو 2019 از نسخه‌های سفارشی آیگو با نام‌های X-Cite و X-Style رونمایی خواهد کرد.


مدل آیگو X-Style از رنگ بدنه‌ی سفید و نارنجی برخوردار بوده و رینگ‌های 15 اینچی، مه شکن‌ها و شیشه‌های عقب تیره در آن دیده می‌شوند.


داخل کابین هم عناصر نارنجی‌رنگ روی ورودی‌های هوا و اطراف اهرم تعویض دنده بکار رفته است. این نسخه از آیگو در کنسول مرکزی طرح مشکی پیانو داشته و صندلی‌های چرمی و کف‌پوش‌هایی با لبه‌های نارنجی نیز از دیگر شاخصه‌های آن هستند.

2.jpg
اما مدل جدید آیگو X-Cite نیز از رنگ بدنه‌ی نارنجی روشن با سقف مشکی استفاده کرده و دارای عناصر نارنجی و مشکی می‌باشد. رینگ‌های 15 اینچی مشکی براق، مه شکن‌ها و شیشه‌های عقب دودی تکمیل کننده‌ی تغییرات ظاهری هستند.


ورودی‌های هوا با طرح نارنجی، صندلی‌های پارچه‌ای، کنسول مرکزی و پانل داشبورد تیره و محیط اطراف اهرم تعویض دنده با طرح کروک نیز باعث تمایز کابین این نسخه از دیگر مدل‌های استاندارد آیگو می‌شوند.

4.jpg
هر دو مدل یاد شده به‌صورت استاندارد از سیستم تهویه مطبوع، فرمان چندکاره، صندلی قابل تنظیم راننده و محدود کننده‌ی سرعت در مدل‌های مجهز به گیربکس دستی سود می‌برند. صفحه‌نمایش 7 اینچی، اندروید اتو، اپل کارپلی، دوربین دنده‌عقب، رادیو DAB و ورود و استارت بدون کلید هم از جمله امکانات استاندارد و سفارشی این خودروها می‌باشند.

تنها پیشرانه‌ی در دسترس برای آیگو X-Style و X-Cite از نوع 3 سیلندر 1 لیتری 72 اسب بخاری است.

3.jpg

 

 

منبع: وب سایت خودرو