نمونه اولیه و آزمایشی خودرو پاگانی هوایرا رودستر آزمایش شد

مدل جدید خودروی پاگانی هوایرا رودستر (Pagani Huayra Roadster) در جاده ها مشاهده شد. این خودرو با وجود اینکه با برچسب های سیاه و سفید استتار شده بود، اما نمایی واضح و قابل مشاهده از بخشی عقبی خودرو را به نمایش گذاشت.

با توجه به تصاویر شکار شده از این خودرو، این مساله قابل مشاهده است که طراحی بخش عقبی خودرو بطور کامل تغییر یافته است و بسیار متفاوت تر از مدل قبلی این خودرو است. این شرکت در اوایل امسال نیز به مشتریان خاص خود اعلام کرده بود که پاگانی هوایرا رودستر (سقف باز شونده) امسال به بازار عرضه خواهد شد. این اولین باری است که نمونه اولیه پاگانی هوایرا رودستر جدید در خیابان های عمومی مشاهده شده است. همانطور که از تصاویر شکار شده توسط عکاسان خبری بر می آید بزرگترین تغییر این نمونه استتار شده، طراحی ظاهری و نمای آن است.

تغییرات اصلی این خودرو در اولین نگاه در طراحی جدید سقف این خودرو آشکار می گردد. همچنین بخش عقبی، سپرها و چراغ ها هم دچار تغییر شده اند و آنرا بطور کامل، متفاوت از مدل پاگانی هوایرا کوپه نشان می دهد. بنا بر گفته مسولان، این خودرو همراه با تعداد زیادی از لوازم و ابزار با تکنولوژی روز به بازار عرضه خواهد شد. از نمونه این امکانات می توان به استفاده از پکیج تقویتی و بهینه سازی Tempesta  برای افزایش قابلیت های فنی این خودرو اشاره کرد.

بنابر تصمیم این کمپانی سوپر اسپرت ساز ایتالیایی، از مدل پاگانی هوایرا رودستر نیز همانند مدل کوپه آن، تنها 100 دستگاه تولید خواهد شد. شرکت پاگانی که در سال 1992 توسط هوارچیو پاگانی (Horacio Pagani) در مودنا ایتالیا تاسیس شده، در این سال ها با ارائه ابرخودروهایی مانند پاگانی زوندا (Pagani Zonda) و پاگانی هوایرا جایگاه خود را در بین تولید کنندگان این نوع خودرو تثبیت نموده است. احداث یک کارخانه جدید در کنار کارخانه قدیمی این خودروساز، به شرکت پاگانی این امکان داده تا سقف تولید محصولات تولیدی خود را بالاتر ببرد. این تغییر با افزایش ظرفیت تولید کارخانه از کمتر از 100 دستگاه در سال به 300 دستگاه در سال همراه خواهد شد.

نویسنده: یاور قاسمی

منبع: opptrends