لامبورگینی برنامه‌ی صدور گواهی جدید خود برای خودروهای کارکرده‌اش را راه‌اندازی نمود. این برنامه دربردارنده‌ی بازرسی کامل خودروها توسط خود شرکت بوده و پس از آن می‌توان خودروها را از طریق نمایندگی‌های رسمی لامبورگینی به فروش رساند.


این برنامه‌ی تأیید گواهی تمامی محصولات لامبورگینی از جمله شاسی‌بلند اوروس را شامل می‌شود. البته خودروهای موردنظر باید از معیارهای لازم که توسط لامبورگینی تعیین می‌شود برخوردار باشند. این برنامه از فوریه سال قبل معرفی شده اما در سال جاری توسط تمامی نمایندگی‌های این کمپانی عملیاتی خواهد شد.


به منظور واجد شرایط شدن در این برنامه، لامبورگینی‌های کارکرده باید برخی پیش‌نیازها را بگذرانند. این خودرو نباید کارکرد فراتر از 70 هزار کیلومتری داشته باشند درحالی‌که این معیار برای شاسی‌بلند اوروس کارکرد 100 هزار کیلومتر است. همچنین خودروهای کارکرده‌ی لامبورگینی باید حداکثر 7 سال کارکرده باشند درحالی‌که این فاکتور برای اوروس 10 سال تعیین شده است.


همچنین خودروی کارکرده‌ی موردنظر باید سرویس‌های کامل خود را در نمایندگی‌های این برند انجام داده باشد. یک لیست کامل وجود دارد که تمامی اجزای خودرو از جمله بدنه و کابین، بخش‌های فنی و الکترونیکی، لاستیک‌ها، رینگ‌ها، ترمزها و… را بررسی می‌کند.

2016 Lamborghini Huracán LP580-2
خودروهایی که از طریق این برنامه به فروش می‌رسند حداقل گارانتی یک‌ساله و حداکثر گارانتی 2 ساله دارند. این گارانتی شامل قطعات و وسایل جانبی بوده و همچنین کمک‌های جاده‌ای نیز در دوران گارانتی ارائه خواهد شد.

2010 Lamborghini murcielago lp 670-4
مدیر شرکت اتومبیل لامبورگینی که این برنامه را اجرا می‌کند گفته است:

معرفی این برنامه‌ی جدید به منظور حمایت از خودروهای کارکرده و رو به رشد لامبورگینی و فروش آن‌ها در شبکه نمایندگی تأییدشده‌ی این کمپانی مهم بوده است.

 

منبع: پدال