افزایش حجم ترافیک و اعلام محدودیت های پلیس راهور در مرز های عبوری به کربلا به خصوص مهران

سردار محمد حسین حمیدی بیان کرد: به دلیل اینکه تعداد زیادی از زائران اربعین حسینی در مرزهای کشور حضور یافته اند، در حال حاضر شاهد ترافیک پر حجم در ورودی مرزهای شلمچه، چذابه و مهران هستیم که این موضوع تردد را بسیار سخت کرده است. رئیس پلیس راه راهور ناجا با اشاره به افزایش بار ترافیکی در استان‌هایی که در مسیر مرز مهران قرار دارند بیان کرد: ترافیک در استان هایی همانند همدان و کرمانشاه که در مسیر مرز مهران قرار دارند پرحجم است. با ما در موتوتل همراه باشید.

حمیدی با اشاره بر زیاد شدن تصادفات جاده ای در مسیر مرز مهران متذکر شد: به دلیل کوهستانی بودن مسیر مرز مهران و جاده های کم عرض در این ناحیه شاهد تصادف های زیادی در این مسیر هستیم و توصیه ما به مردم این است که تا جایی که ممکن است از مرز مهران برای خروج از کشور استفاده نکنند. همچنین گفت: زائرانی که قصد عبور از مرز مهران را دارند باید از سبقت غیر مجاز و انحراف به چپ خود داری کنند.

رئیس پلیس راه راهور ناجا تصریح کرد: بخشی از محدودیت های طرحی برای ترافیک در مسیر مرزها انجام شده اما شروع محدودیت های اصلی را از دوشنبه مورخ 22/08/1395  آغاز خواهیم کرد. حمیدی بیان کرد: برای عبور و مرور ماشین های سنگین در مسیر مرزهای کشور محدودیت هایی اعمال شده و در شرایطی که ترافیک به حد اضطراری برسد، حتی اجازه ورود خودروهای سنگین حامل مواد سوختی و غذایی که به سمت کشور عراق در حرکت هستند را  نیز صادر نخواهیم کرد.