به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنده6،  به گفته ب ام و، خریداران اروپایی ترجیح می دهند مدلهایی از سری هفت را داشته باشند که فاصله محوری کوتاه تری دارد، در حالی که آمریکایی ها و چینی ها، مدلهایی با فاصله بین دو محور بلندتر را می پسندند. ب ام و 745 کوتاه ترین نسخه در بین محصولات سری هفت ب ام و، و خاص مشتریان اروپایی است.

ب ام و 745 به کیت M مجهز بوده و یک سیستم پلاگین هیبریدی جالب توجه دارد. قدرت این خودرو، از یک موتور شش سیلندر خطی بنزینی تنفس طبیعی با قدرت 286 اسب بخار و یک موتور الکتریکی با قدرت 113 اسب بخار بدست می آید که در حالت ترکیبی و نهایت قدرت خود، پیشرانه هیبریدی این خودرو می تواند 394 اسب بخار قدرت و 600 نیوتون متر گشتاور تولید کند. برد این خودرو در حالت تمام الکتریکی، بسته به پکیج امکانات و آپشن ها که مشتری سفارش میدهد، رقمی بین 54 الی 58 کیلومتر است و از ماه آینده در ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

شتاب و حداکثر سرعت

ب ام و 745 الکتریکی می تواند در 5.2 ثانیه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند و مدل گران تر، که به سیستم xDrive ب ام و مجهز شده، شتابی 5.1 ثانیه ای دارد. سرعت هر دو مدل به صورت الکترونیکی به رقم 250 کیلومتر بر ساعت محدود شده است. باتری این خودرو که از نوع جدید موسوم به انرژی ناخالص است، بزرگتر بوده و 12 کیلووات ساعت ظرفیت دارد و به واسطه نوع قدرت دهی خود، عملکرد بهتری را نسبت به نسخه های قبلی فراهم می کند. ب ام و 745 جدید می تواند تنها با تکیه بر باتری ها و موتور الکتریکی خود، به سرعت 140 کیلومتر بر ساعت دست یابد. بزرگترین بازار این خودرو، ایالات متحده خواهد بود.

ب ام و 745

ب ام و 745

ب ام و 745

ب ام و 745

 

 

منبع: اقتصاد آنلاین