بیشتر از 5 سال پیش بود که بی ام دبلیو, از ماشین مفهومیِ آی8 رو نمایی کرد . بنابر این مشخصه  که راه درازی رو برای تولیدِ انبوهِ این ماشین پشت سر گذاشته. اما خیلی هیجان‎زده شدم که می‎بینم آی8 بالاخره به مرحله تولید رسیده. این ماشین, استایل و جذابیت بیشتری رو به ماشین‎های هیبریدی اضافه کرده. این ماشین به طور کلی، همون طراحی آینده نگرانه رو داره , از ساختار فیبر کربنی برخورداره و درهایی در اون طراحی شده که به صورت عمودی باز میشن، همینطور قسمت بالایی ماشین، قابلیت تغییرپذیری داره. 
بی ام دبلیو، سقف آی8 رو برداشته، و همینطور صندلی‎های پشتی رو هم حذف کرده. اما فکر کنم طرفدارهای این ماشین، با این مسئله مشکلی نداشته باشن. چون در هر صورت، صندلی‏های پشتی ماشین های کوپه، خیلی تنگ و کوچیک هستن. مزیت سقفشم اینه که شما می‎تونین موقع رانندگی در جاده، از هوای آزاد لذت ببرین.
واقعا از طراحی تند و تیز آی8 خوشم میاد , می‎تونیم استفاده از کربن فیبر رو اینجا ببینیم. همینطور یک فرمون جدید و صفحه کنترل لمسی جدید و چند تغییر دیگه هم اینجا به چشم می‌خوره، و واقعا باید بگم، از این صندلی‎ها با ظاهر نارنجی و توری مانند خیلی خوشم اومده. ماشین آی8 هنوز یک ماشین برقی هیبریدی محسوب میشه اما در زیر پوسته‎ی اون، تغییراتِ زیادی صورت گرفته.
باتری بزرگ‎تر و قدرت موتور بیشتری بهش اضافه شده, شما می‎تونین با موتور برقی به تنهایی، تا 28 کیلومتر رانندگی کنین و در مجموع با کمک موتورگازی که در این ماشین تعبیه شده، به قدرت 369 اسب بخار دست پیدا کنین. چیزی که بعد از نشستن پشت آی8 متوجه شدم، اینه که رانندگی کردن با اون خیلی لذت بخشه .