توضیحات سرپرست مجموعه‌ی تولیدی «موپِر» در مورد لوازم جانبی خودروی جیپ رانگلِر 2018


ما اینجا در «لاس‌وگاس» جمع شدیم تا لوزام جانبیِ کاملاً جدیدِ برند «رانگلر» رو ارائه بدیم.
98 درصد از مشتریان این خودرو حداقل یه سری لوازم جانبی «موپِر» برای خودروشون می‌خرن، و برای برآوردن  این تقاضا، ما اینجا مهندسین و طراحان جیپ در کنار هم کار می‌کنیم تا با هم جامع‌ترین و قابل اعتمادترین سری لوزام جانبی که برای «جیپ رانگلِر» ساخته شده رو در مجموعه‌ی «قطعات سازنده‌ی جیپ» توسعه بدیم.
ما بیش 200 قطعه‌ی سازنده و لوازم جانبی «جیپ رانگلر» جدید رو ارائه می‌دیم، و به محض اینکه اتومبیل وارد بازار بشه، این قطعات هم آماده عرضه می‌شن.
برای قطعات سخت‌افزاری، ما محصولاتی مثل: پکیجِ فنر و کمک فنر، .رینگ، سپر، جاپای کناری جیپ و چراغ‌های «ال-ای-دی» رو داریم.
برای مشتریانی که به دنبال تنوع، تطبیق‌پذیری و شخصی‌سازی هستن، لوازمی مثل باربند، پادری درب عقب، جهت‌نما، درب باک سوخت و برچسب‌های گرافیکی رو ارائه می‌دیم.
ما بیش از 100.000 ساعت وقت گذاشتیم تا این خط تولید منحصر‌به‌فرد لوزام جانبی رو توسعه بدیم, تست و ارزیابی کنیم، تا آرامش خاطری که مجموعه‌ی «موپر» و «قطعات سازنده‌ی جیپ» سعی داره برای مشتریاش فراهم کنه رو به وجود بیاریم.
امسال ‌که داریم به 80امین سالگرد افتتاح «موپِر» نزدیک می‌شیم، خیلی هیجان‌زده هستیم که قراره روی قطعات وسیله‌ای مثل «جیپ رانگلر» کار کنیم، نه فقط به خاطر سابقه‌ی افسانه‌ای اون، بلکه به خاطر ترکیب فوق‌العاده‌ای که برای سفارش‌سازی داره.