صفورا احمدی 
متولد اذرماه ۶۶، ساکن شهر اصفهان وقهرمان اتومبیلرانی.
او فعالیت حرفه ای خود را  سه سال پیش در رشته اسلالوم آغاز وقهرمانی در این رشته را کسب کرد.  وی دارای مقامهای متعدد اول دوم وسوم در چندسال اخیر ونایب قهرمان سال دراین رشته میباشد، و پس از کسب این افتخارات به رشته ی سرعت روی اورده .

او در کلاس پراید اختصاصی در بین اقایان کسب دومقام سومی را در پرونده خود بجا گذاشته، که پس از ان با شرکت در دوره های بین المللی مارشال رالی وایمنی وپرشکی که توسط فدراسیون جهانی در ایران برگزار شد موفق به کسب مدرک شد.

همچنین وی دارای مربیگری درجه ۳،۲ عملی وتئوری از فدراسیون واداره ورزش وجوانان،
دوره های اموزش اسلالوم ونقشه خوانی رالی
گذراندن دوره های سطح  C و B مهارتهای رانندگی وریس از فدراسیون

از او درباره خاطرات تلخ و شیرین سوال کردیم که اینگونه پاسخ داد:
اولین خاطره ی خوبم درهفته ی اولی که وارد پیست شدم بود که مسابقه اسلالوم درحال برگزار بود که به اجبار مربی ام ثبت نام وبدون هیچ اموزشی کسب مقام دوم در بین بانوان قهرمان را کسب کردم و در اصفهان , لقب پدیده ی اتومببلرانی را بمن دادند.

خاطره ی تلخ که داشتم .دوسال پیش تصادف خیلی بدی در جاده بین راه داشتم که بارندگی شدیدی بود وبعد ازمسابقه ی ریس بود که از مربی ام اموزش صحیح رانندگی در باران را روز قبل مسابقه دیده بودم که خوشبختانه این اموزش منجر به نجات من وعدم اسیب دیدگی شد.

اموزش اسب سواری وتیراندازی نیز در کنار اتومبیلرانی تجربه کرده ام اما هیچ کدام هیجان این رشته را ندارد.

دانشجوی رشته پزشکی هستم که دوترم بخاطر مسابقات مرخصی گرفته ام.در واقع این رشته وقت و هزینه و علاقه ی زیاد  می خواهد که هرسه لازمه ی همدیگر هستن وتصمیم دارم تا اتمام تحصیلم یک مقدار مسابقات را کنار بگذارم البته اگر بتوانم؟؟؟!!!

این رشته اعتیاد اور است. اما متاسفانه در کشور ما مخصوصا بانوان جای پیشرفت ندارد واگر بحث اسپانسری در مسابقات نباشد که کلا ضرر است.