این رولز رویس  ویژن نکست 100 (vision next 100). این ماشین ویژه برای شخص خیلی ویژه‌ای در آینده ساخته شده. مثلا 20 سال دیگه. ما معتقدیم مشتریانمون سراغ رولز رویس میاین چون خواهان خدمتی سفارشی هستن. باید بگم که این ماشین درواقع برای اولین بار در تاریخ رولزرویس خدمتی کاملا منحصر به فرد رو ارائه میده. طراحی داخلی خاصی داره شامل نشیمنی کاملا خاص روی بدنه‌ای ویژه با رانندگی‌ای کاملا اتومات، و کابین مخصوص دو نفر قرارگرفته که با راحتی و حرکاتی آرام سفر میکنین، درست مثل همون تجربه‌ای که مشتریان فعلی ما دارن. 
درست ابتدای فرایند خلق این اثر اونچه که اهمیت داشت این بود که تیم طراحی خارجی اون جوهره‌ی جادویی رولز رویس رو به نمایش بذارن. مثلا سطح کاپوت کشیده باشه  تا هیجان رو به منهتن، مِی‌فِر و پکن ببره؛ به همه‌ی این مکان‌هایی که افراد شاخص سفر می‌کنن.
این سیلوئِت دوست داشتنی که به عقب کشیده میشه تقریبا مثل شبحی همچنان در ادامه به پایین میره و تا عقب ماشین کشیده میشه که نشان‌دهنده‌ی راحتی در آینده ست. و ما اهمیتش رو برای این افراد خاص احساس کردیم.
شاید مهم‌ترین جنبه‌ی طراحی بیرونش خلق حس کارآیی بود. خلق ماشینی با معماری سبُک الکتریکی که در اون، خود ماشین رانندگی میکنه. موتورهای الکتریکی در جلو و عقب هستن و ما می‌خواستیم این ارزش‌ها رو با ظرافت در سبکی و خطوط و معماری بدنه نشون بدیم.
ستون‌هایی در دو سمت عقب قرار گرفته تا سقف به زیبایی پایین بیاد و به جعبه‌ی عقب برسه. انحنای زیبایی که برای عقب ماشین در نظر گرفتیم یه صفحه به سبک دیفیوزر زیباست که از عقب بالا میاد. به منظور کارایی و شاید فراتر از اون به مدل 10 EX برگشته. اون یه ماشین آزمایشی بود که سانی رویس در دهه‌ی 1920 ساختش. یکی از زیباترین قطعات بدنه‌ای که میشه تصور کرد و بارکِر بعدا ساختش و تیم طراحی میخواست که این زیبایی و نظم و ترتیب رو به نمایش بذاره. ظاهر نورهای عقب، خطوط ظریف عقب، همه و همه شاخصه‌های این ماشین هستن.
اینجا میتونین ببنین که تیم طراحی ما چنین خوشامدگویی رو تنظیم کرده. جایگاهی که بهشتی آرامش‎بخش ناگهان از توی تاریکی خودش رو با این جلوه‌گری به نمایش میذاره. و دری از کناره باز میشه و به سرنشین‌ها امکان ایستادن میده و ورودی باشکوه یا مهم‌تر از اون خروجی باشکوه داشته باشن و روی نور قرمزی که تداعی‌گر فرش قرمزه به مسیرشون ادامه بدن.
و همچنین برای تندیس اسپریت اکستیسی sprit of ecstasy؛ بهتره بگم آنا تورْنْتون خانمی که در سال 1911 زندگی میکرد، تندیس اون رو یه مجسمه ساز مشهور به نام چارلز سایکس ساخت و از اون وقت تا به حال اون بر روی رادیاتور همه‌ی رولزرویس‌ها بوده. اما اینجا روی رولز رویس ویژن نکستِ 100 دوباره اون رو به زندگی برگردوندیم. ما برای اولین بار صدای اِلِنا رو میشنویم، اون هوش مصنوعی این ماشین؛ از اون مهم تر فرشته‌ی نگهبان و دستیار هوشمند شماست تا همه‌ی خواسته‌های شما رو برآورده کنه.