وقتی که وارد رشته اتومبیلرانی شدم موتورسواری برای خانمها ممنوع بود و تردد و تمرین با اتومبیل خیلی آسانتر بود و من دیگر از موتور دست کشیدم والاعلاقه مندم

از 18 سالگی وارد پیست شدم و بعد از گرفتن گواهینامه در سن 19 سالگی این ورزش را حرفه ای دنبال کردم
من خودم علاقه مند به موتورسیکلت هستم اما خب ایمنی ماشین بالاتر است و هیجانی دارد که با ایمنی بالاتری نسبت به موتورسیکلت همراه است ولی در نهایت باید نکات ایمنی در استفاده هر دوی این وسایل رعایت شود.
من در رشته های شتاب - اسلالوم - رالی و سرعت شرکت کردم که خدا رو شکر موفق به کسب عنوان نیز شده ام
تمام رشته های اتومبیلرانی هیجان بالایی دارند و لذت شرکت کردن در اونها هم مثال زدنی هستش، شیرین ترینش رشته سرعت بوده است.
من در کلاس پراید اختصاصی هستم البته در مسابقات اسلالوم نیز فعال هستم، فعلا در کلاس پراید اختصاصی باقی می مانم چون برای من هیجان بالایی دارد و اتومبیل ها در یک سطح قدرت هستند و برتری راننده می تواند سنگ محک این کلاس باشد.
خاطره خوب من این است که در سال 92 توانستم به عنوان اولین خانم شرکت کننده و روی سکو در مسابقات شتاب باشم، پس از اینکه در مسابقات مقام کسب کردم دیدم بر روی حکم من نوشته آقای ... یعنی تا این حد کسی فکرش را نمی کرد که یک خانم بتواند بر روی سکو باشد، همه غافلگیر از حضور من بودن.

همه رقبای من در تمامی رشته ها بهترین بودند
حسادت همه جا هست و زن و مرد نمی شناسند و همین خود نیز باعث پیشرفت می شود
لاله برای من قابل احترامه و باید بگم اولین مربی من ایشون بودند
آقای داود محمدی که خط فکری من را تغییر دادند و و درسهایی  بزرگ ازشون گرفتم
تبلیغات گسترده باید صورت گیرد و هرچه بیشتر رسانه ای شود حامیان به میدان می آیند و ما را هرچه بیشتر حمایت کنند ما نتایج بهتری خواهیم داشت.

من کلا به پراید علاقه زیادی دارم در مسابقات شتاب نیز با این خودرو شرکت می کردم .والا برعکس اسمش هزینش بالاست !!
بددون شک بله من آرزوی این و دارم که یک اسپانسر قوی پیدا کنم و بتوانم در مسابقات برون مرزی شرکت کنم مخصوصا در رشته دریفت
من بیشتر فعالیتم در تهران هست و ایشونم فردی با تدبیر و دلسوز هستند و انشالله بازده کارهای ایشون رو بزودی می بینید.
ابتدا از مادر عزیزم که همیشه من رو حمایت کردند و سپس از خانم دکتر پیکانپور نایب رییس هیئت و آقای داود محمدی مربی و استادم، آقایان مصدقیان- تنهایی- شاه زمانی و مشکات که همگی من رو حمایت کردند.

حرف آخر برای خوانندگان
هیجان در تمامی افراد وجود دارد پس چه بهتر از این هیجان در راه پیشرفت استفاده شود و از بانوان خواستارم که وارد پیست شوند و فعالیت کنند تا جمعیت بانوان نیز یشتر شود و قطعا می توانند ثابت کنند که رانندگی زن و مرد نمی شناسد و به قولی جسور که باشی قوی ترینی