سلام. من رائول پوتس، مدیر تولید سقف کاروان های ساخت شرکت ای آر بی هستم. امروز می خوام با پیشرفت هایی که در دنیای کاروان ها رخ داده بیشتر آشناتون کنم. کاروانی که اینجا می بینین صاف، با کیفیت و دقیقا هم رنگ این وسیله نقلیه است. لبه های زیبا و هماهنگ با ماشین داره که انگار از اول بخشی از ماشین بوده .  به هر قسمت از اون که نگاه می کنین قابلیت مقابله در باد رو توش می بینین. در واقع بر اساس صرفه جویی در مصرف سوخت طرح ریزی شده و در مقایسه با خودرو های رو باز، تاثیر مقاومتی رو که نیروی باد روی خودرو ایجاد می کنه کم می کنه و در نتیجه بازدهی بیشتر مصرف سوخت رو به همراه داره.
زمانی که درب باز می شه قسمت بالایی اون در دسترس شماست و این یه ویژگی فوق العاده به حساب می آد. طراحی لولای تاشو این امکان دسترسی رو برای شما آسون می کنه. طراحی سیستم تاشوندگی کاروان قابلیت این رو داره که با حداقل نیروی کمکی به بالاترین سطح خودش برسه. از ویژگی های دیگه این کاروان با کیفیت، سیستم روشنایی اونه که به هنگام باز شدن درب عمل می کنه و روشن می شه. یه مکانیزم تهویه هم روش نصب شده. زمانی که دارین رانندگی می کنین،  در قسمت های بالایی فشار هوا ایجاد شده و باعث عبور اون از طریق دریچه ها به بخش عقبی خودرو می شه. با دریچه ای که تعبیه شده می تونین مقدار هوای ورودی رو کاهش یا افزایش بدین.
همون طور که می بینین در طراحی این کاروان، اهمیتی نداره چپ دست باشین یا راست دست. تنوع سطوح نیز به دو بخش تقسیم می شه. بخش بیرونی که صاف و صیقلیه و بخش داخلی که  نقطه کاری شده و زبر ماننده. موادی که برای هر دو سطح استفاده شده  کم وزن و از نوع بازیافتیه. این به کاهش دفن زباله در محیط هم کمک می کنه.  چیزی که به هنگام خرید کاروان مهمه بهش توجه کنین، خدمات پس از فروش و ضمانت نامه طولانی مدت این محصوله.
یعنی اینکه اهمیتی نداره وضعیتی پیش اومده چی باشه، هر اتفاقی بیفته از شما حمایت می شه. نکته دیگه ای درمورد این کاروان ها وجود داره اینه که از قابلیت قفل شدن برخوردارن تا بتونین از چیزهایی که پشت ماشین می ذارین محافظت کنین.  کار راحت و موثریه. ببینین! الان قفله، دسترسی بهش آسونه و می¬تونین به راحتی بازش کنین. این کاروان بدنه محکم و بی نظیری داره.  سطوح بیرونی اون برای جلوگیری از نفوذ هوا مهر و موم شدن و  وقتی به بیرون می رین دیگه نگران نفوذ گرد و خاک بلند شده به داخل ماشین نیستین. کاروان ها فضای بیشتری برای حمل بار در اختیارتون می زارن.
داشتن یه کاروان روی ماشین ظرفیت بارگیری اون رو بالا می بره و امنیت رو به همراه داره. معمولا همه اون ها قابلیت قفل شدن دارن و این جوری خیالتون از بابت امنیت باری که پشت ماشین گذاشتین راحت می شه.