جنرال موتورز در نهایت از خودروی شاسی‌بلند شورولت بلیزر مدل ۲۰۱۹ طی رویدادی در آتلانتا رونمایی کرد؛ اما برخلاف مدل‌های گذشته شورولت بلیزر، نسل جدید از شاسی‌ و بدنه جداشدنی بهره نمی‌برد و شاسی‌بلند دودر نیست؛ حتی این مدل جدید از سقف برداشتنی نیز بهره‌ای ندارد.
در طراحی نمای خارجی این اوور کراس ، خطوطی به چشم می‌خورد که یکی از آن‌ها از چراغ جلو شروع شده و به آینه های بغل امتداد یافته است، خطوط دیگری از گلگیر شروع شده و به سمت بالا حرکت می‌کند. این در حالی ست که خط سوم، از دستگیره‌ی در عقبی شروع می‌شود و به چراغ‌های LED دو قسمتی در عقب می‌رسد.در طراحی نمای خارجی این اوور کراس ، خطوطی به چشم می‌خورد که یکی از آن‌ها از چراغ جلو شروع شده و به آینه های بغل امتداد یافته است، خطوط دیگری از گلگیر شروع شده و به سمت بالا حرکت می‌کند. این در حالی ست که خط سوم، از دستگیره‌ی در عقبی شروع می‌شود و به چراغ‌های LED دو قسمتی در عقب می‌رسد.
کابین شورولت بلیزر ۲۰۱۹ با تاکید بر روی آسایش سرنشینان ساخته شده است. داشبورد حالتی نسبتا تخت داشته که صفحه نمایش اصلی رنگی لمسی در بخش میانی آن تعبیه شده و فرمان ۴ شاخه احساس قدرت کافی را به راننده خواهد داد
خروجی‌های سیستم تهویه مطبوع، مدور بوده و دکمه‌های کنترلی سیستم‌های مختلف خودرو باآرایشی ساده، در دسترس سرنشینان قرار دارند. 
همچنین خریداران می‌توانند آپشن های همچون سانروف پانورامیک دوتکه، دوربین دید وسیع برای بررسی بهتر تریلر، غربیلک فرمان گرم شونده، صندلی‌های جلوی گرم و سرد شونده، صندلی‌های عقب گرم شونده و کروز کنترل تطبیقی را سفارش دهند. متأسفانه شورولت جزئیات مربوط به قیمت این آپشن ها را اعلام نکرده است.

مشخصات فنی

شورولت بلیزر 2019 STD
اتوماتیک-نه دنده
2500
جلو
4
16
193
255
4917
1915
1745
1900
-
-
185
8.5
10.2
-
ABS
جانبی جلو- پرده ای - سرنشینان جلو- جانبی عقب
چرمی-برقی
دوگانه اتوماتیک
جلو و عقب برقی
تاشونده برقی
LED
سیستم چند رسانه‌ای با ۶ پورت و صفحه نمایش ۸.۰ اینچی لمسی رنگی -پشتیبانی از نرم افزارهای Apple CarPlay وAndroid Auto -سیستم شارژ بدون سیم گوشی‌های تلفن همراه (Qi) -سیستم باز و بسته شدن در صندوق عقب بدون نیاز به دست - سیستم کنترل سرعت تطبیقی (Adaptive Cruise Control) -ورود و استارت خودرو بدون نیاز به کلید -قابلیت استارت خودرو به وسیله ریموت کنترل -سیستم گرمایش و سرمایش صندلی‌ها و غربیلک فرمان به صورت خودکار - دوربین کمکی دنده عقب و سنسورهای کمکی پارک -سیستم کمکی هدایت تریلر - رینگ‌های ۱۸ اینچی آلومینیومی استاندارد و ۲۱ اینچی آلیاژی سفارشی -سیستم Comfort-open windows (باز شدن پنجره‌ها به صورت خودکار قبل از سوار شدن)