این مرسدس جدید کلاس a هست و همه چیزش واقعا جدیده. باید گفت پنل های بدنه جدید و مکانیک جدید و تکنولوژی جدید داره. در واقع خیلی از قطعات رو هم از کلاس اس گرفته. 
یه چیزی که باید در این ماشین بهش توجه کرد چراغ های جلو هستن که خیلی خیلی باریک و کشیده هستن که به ماشین قیافه عجیبی میده و کلاس  A جدید ِمرسدس یه طراحی خاص داره. 
گذاشتن وسیله این تو خیلی راحت تر شده، اندازش مناسبه و چیزی که دارین یه ذره کوچکتر از فولکس واگن گلف هست. خیلی بزرگ نیست اما خوبه . 
در قسمت کابین این ماشین می تونین با استفاده از تاچ پدی که لرزش هم می کنه ازش استفاده کنین که وقتی با اون کار می کنین فیدبک لمسی هم داره که شما متوجه بشین کار می کنه یا می تونین مثل تاچ اسکرین های معمولی ازش استفاده کنین . روی این ماشین به خصوص چند فیچر خوب هم دارم. اگه برم توی تنظیمات ماشین گزینه seat comfort رو دارم و ماساژ صندلی و برخلاف صندلی های ماساژ دیگه که کیسه های هوا دارن، کاری که این می کنه در واقع جایه جا کردن بخشی از صندلی به شکل مکانیکیه که جریان خون رو در بدنتون به جریان بندازه. 
خب بهترین چیز این کلاس A اینه که همه ویژگی های رانندگی خودکار رو دارین در کلاس اس هم کروز کنترل اتوماتیک داریم که فاصله ایمن از ماشین ها ی جلویی رو رعایت می کنه، همین طور فرمون اتوماتیک داره که من رو در لاین نگه داره
این کلاس A 250سیستم تعلیق عقب بسیار بهتری نسبت به ماشین هایی داره که میله پیچشی تعلیق دارن و مثل این می مونه که تعلیق عقب شامپاین باشه و مدل های دیگه prosecco باشن. همچنین شما می تونین هlه مدل ها رو با تعلیق قابل تنظیم بگیرین که با فشار یه دکمه به حالت کامفورت در بیان. این ماشین در حالت کامفورته و از بالای دست انداز ها عبور می کنه. خیلی بهتر از اینه که مناسب باشه. برای نقدش باید بگم در دست اندازهای بزرگ کمی تکون میخوره و وقتی از چاله یا دریچه ای می گذرین شما صدایی از کابین می شنوین اما به نظر نمیاد که مثل مرسدس های بزرگتر به دست اندازها ی جاده برخورد می کنین ، این خیلی خوبه. همونطور که گفتم در دست انداز ها بهتر از ماشین های قدیمیه. در حالت اسپرت فرمون سفت تر میشه ، چرخ های جلو تیز  و حساس میشن و تعلیق بالا میره و سخت میشه، به خوبی به جاده چسبیده و فرمون شما رو همونجایی می بره که می خواین ، واقعا توی جاده می مونه و کاملا خوب میره . 
این ماشین خاص یه موتور توربوشارژ2لیتری بنزینی با قدرت 224 اسب بخار داره.
خب رای نهایی من چیه؟خب برای من این مرسدس کلاس A جدید شبیه یه مرسدس فوق العاده بود تا یه ماشین خیلی معمولی با یه ستاره سه پره که جلوش گذاشتن. چیزی که چشمگیره تکنولوژیش و داخلشه می دونین هر کسی که داخل این ماشین بشین عاشقش میشه. البته تا زمانی که تکنولوژی زده نشه چون کمی بیش ا زحده . 
 

مشخصات فنی

Mercedes-Benz A-Class - 2019
اتوماتیک - هفت دنده
2000
جلو - خطی
4
16
221
350
4419
1796
1440
1490
P205/55R17
P205/55R17
210
6.2
8.1
3,780 kg/year
ABS
7 ( Passenger Airbag - Driver Airbag - Side Airbag Front - Side Airbag Rear )
چرمی - برقی
دوگانه - اتوماتیک
جلو و عقب برقی
تاشونده برقی با گرم کن
LED
Audio 20 CD Including Preinstallation for Garmin Map Pilot Numerous Smartphone Functions Including Music and Messages High-resolution Media Display with a diagonal of 20.3 cm Mercedes Benz Intelligent Drive, Adaptive Brake Control System, Blue Efficiency, Attention Assist, Acceleration Skid Control (ASR), If the Worst comes to the Worst, The Engine can be Stopped Automatically, The Hazard Warning Lights and Emergency Interior Lighting can be Activated, The Central Locking can be Un