در سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تمامی فعالان حوزه خودرو با مشارکت در این نمایشگاه کمیت و کیفیت تولیدات‌شان را به علاقه‌مندان این حوزه عرضه کردند. این نمایشگاه از 18 تا 21 دی 1397 در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار شد. رسانه تصویری موتوتل از این جهت که یک رسانه تصویری است با هدف اطلاع‌رسانی در زمینه خودرو و موتورسیکلت به‌عنوان عضوی از خانواده بزرگ صنعت خودرو در این نمایشگاه حضور پیدا کرد. 
در کنار موتوتل سامانه هوشمند درخواست و خدمات خودرو «گاراژ» و سامانه هوشمند برقراری ارتباط با خودرو «گاراژ پلاس» هم در این نمایشگاه حضور داشتند. 
سامانه هوشمند گاراژ این امکان را به کاربرانش می‌دهد تا در هر جایی که هستند به راحتی به جست‌وجوی سرویس‌دهندگان خدمات خودرو در سطح شهر بپردازند و خدمات مورد نیاز خودرویشان را به بهترین نحو برطرف کنند و به این طریق در وقت و هزینه‌شان صرفه جویی کنند. 
«گاراژ پلاس» هم اپلیکیشن مکمل سامانه هوشمند گاراژ است که با استفاده از یک دستگاه متصل به خودرو (سخت‌افزاری که به کامپیوتر خودروی شما متصل می‌شود) آن را کاملا هوشمند می‌کند. از طریق گاراژ پلاس امکان عیب‌یابی (دیاگ) خودرو به آسانی از طریق گوشی تلفن همراه فراهم می‌شود. «گاراژ پلاس» همچنین این امکان را فراهم می‌کند در هر مکان و هر زمان از طریق گوشی بتوان از محل دقیق خودرو مطلع شد. علاوه بر این گزارشات دقیق و کاملی درباره عملکرد خودرو و رفتار رانندگی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.  
در این نمایشگاه تعدادی از شرکت‌های خودروسازی بنام کشور از جمله سایپا، ایران خودرو، عظیم خودرو و سیف خودرو، تک‌تاز موتور و... هم حضور داشتند. رسانه تصویری موتوتل از این فرصت استفاده و گفت‌وگوهای کوتاهی با برخی از آنها انجام داد. ویدئوی گزارش‌های تصویری از سومین نمایشگاه بین المللی خودرو و گفت‌وگوهای انجام شده را از طریق لینک‌های زیر می‌توانید مشاهده کنید.

مصاحبه اختصاصی موتوتل با عظیم خودرو

مصاحبه اختصاصی موتوتل با موسسین 458 دیزاین

مصاحبه اختصاصی موتوتل با تکتاز موتور

مصاحبه اختصاصی موتوتل با سیف خودرو

مصاحبه اختصاصی موتوتل با آرش درویش طراح آرش باگی