10 خودروی گران قیمت ضد گلوله در جهان

در این برنامه به معرفی 10 خودرو گران قیمت ضد گلوله در جهان می پردازیم:

10: لکسوس اِل‌اِس 460 اِل. لکسوس ال‌اس 460 ال خیلی از خصوصیات ماشین های زرهی و غیر زرهی را به طور هم زمان دارد. ماشین 460 ال محصول متخصصین و مجربین این حوزه است و سازنده آن  خودروهای زرهی زیادی را به بازار عرضه کردهاست.

9: بی‌اِم دبِلیو 750 اِل‌آی سِدان. شرکت‌های سازنده خودروهای زرهی ، این ماشین بی‌اِم‌دبلیو را تبدیل به یه تانک کرده اند. 750 اِل‌آی سدان یک موتور هشت سیلندر 400 اسب بخاری دارد تا بتواند وزن زیاد فولادی که برای جلوگیری از انفجار استفاده شده است را تحمل کند.

8: کادیلاک اِسًکِلِید ای‌اِس‌وی. تنها ماشینی که از کادیلاک اسکلید بهتر است، یک کادیلاک اسکلید ای‌اس‌وی زرهی است. داخل اتاق ماشین طراحی بهتری دارد، که هم لوکس ترش می کند و هم قیمتش را بالا می برد. مثل روکش‌های چرمی، وبخش های چوبی ، فناوری جدید و یک صفحه نمایش تخت بزرگ که در اتاق این ماشین به کار رفته است.

7: مرسدس بنز اِس گارد. سری ماشین‌های زرهی مرسدس بنز مشهورترین ماشین‌های موجود در بازار می باشد. دلیلش هم استایل خاص آن و  بدنه زرهی و تقویت شده آن است. این ماشین حتی در صورتی که صاحبش زیر سنگین ترین حملات هم باشه نابود نخواهد شد.

6: نایت 15. نایت 15 پرچمدار ماشین‌های شرکت کانکوئست است. این شرکت یکی از پیشتازان سازندگان خودروهای زرهی می باشد. با توجه به اطلاعات این شرکت، نایت 15 یکی از بهترین‌هاست. این ماشین به قدری منحصربه فرد است که تولیدش فقط به 100 دستگاه محدود شده است.

5: هوران اِی‌پی‌سی. این ماشین غول پیکر توانایی مقاومت در برابر حملات قوی را دارد. توانایی مقابله در برابر مهماتی مانند توپ‌های 80 میلیمتری و انواع مهمات دیگر. کف خودرو در برابر انفجار نارنجک مقاوم است و یک گروه نظامی‌ می‌تواند حین حرکت از مسلسل قرار گرفته روی سقف استفاده کند.

4: آئودی اِی 8 سکیوریتی. آئودی ای 8 سکیوریتی به طور کامل زرهی شده ولی فهمیدن این موضوع برای هر کسی آسان نیست. به شکل یک آئودی لوکس طراحی شده ولی سازمان امنیت آلمان تایید کرده که درهای ضد گلوله آلومینیومی‌ این ماشین می‌تواند در برابر هر نوع گلوله متعارفی مقاومت کند.

3: مرسدس بنز جی 63 اِی‌اِم‌جی. مرسدس بنز جی 63 ای‌ام‌جی به عنوان یکی از بهترین لیموزین‌های زرهی گزارش شده است. جی 63 ای‌ام‌جی تغییرات زیادی در قسمت‌های داخلی و خارجی داشته که امنیت و لوکس بودن ماشین را ارتقا داده است؛ سطح داخلی تمام چرم مشکی، لامپ‌های شخصی سازی شده، شیشه ضد گلوله، دوربین‌های نظارتی و غیره از جمله این تغییرات هستند.

2: کادیلاک وان دِ بیست. هر جا حرفی از ماشین‌های زرهی زده باشد باید اسمی‌از مشهورترین ماشین زرهی جهان هم بیاید. تنها ماشینی که برای انتقال رییس جمهور ایلات متحده استفاده می‌شود. با قیمتی در حدود یک و نیم میلیون دلار این ماشین به یک مخزن سوخت کاملا حفاظت شده، خاموش کننده آتش خودکار، ذخیره اکسیژن، و اسلحه‌های اضافی در صندوق عقب مجهز شده است.

1: کمبات تی 98. دارتس، یک تولید کننده ماشین روسی است که ماشین تی 98 را عرضه کرده که جز بیست ماشین گران قیمت این فهرست محسوب می شود. با این حال خیلی‌ها این ماشین را بهتر می‌دانند. با توجه به اطلاعات وب سایتش این ماشین آنقدر لوکس است که تمامی قسمت های داخلی آن با چرم 100 درصد نهنگ پوشیده شده است.