بی اِم دابلیو سری 5 نسل هفتم از ماه فوریه سال 2017 روانه‌ی بازار خواهد شد. در این ویدیو می تونین آخرین خودروی تولیدی رو با نسل ششم اون مقایسه کنید. این ششمین نسل از بی.ام.دابلیو سری5 هست. و در سمت راست نسل هفتم رو می تونین ببینین.
در گرافیک چراغ ها تغییرات زیادی به وجود اومده... جلوپنجره‌های لوبیایی هم به چراغ ها متصل شدن. شبکه‌ی جلوپنجره‌ به منظور ایجاد اِرودینامیک بهتر، قابلیت باز و بسته شدن دارن. 
عکس پایین نیمرخی از نسل ششم و عکس بالا نیمرخ نسل هفتم هست.
در قیاس با نسل ششم، در سری5 جدید، خط سرتاسری به دو بخش تقسیم شده ... خط بالایی طراحی هافمایستِر کینک (Hofmeister kink) و از نمادهای سنتی در محصولات شرکت بی.اِم.دابلیوست. 
حالا نگاهی به نمای پشت نسل ششم می‌اندازیم و با نسل هفت در سمت راست مقایسه می کنیم. می بینین که در نسل هفتم چراغ های عقب عریض‌تر و باریک‌ترن و تا کناره‌های خودرو کشیده شدن.
در اینجا می تونین نمای شب این دو نسل از بی.ام.دابلیو رو ببینین
داشبورد بر محوریت راننده طراحی شده؛ طراحی‌مهندسی بی‌نظیر و متریال باکیفیت از جمله خصوصیات اون هستن.
این بی اِم دابلیو سری 5 است. 
نمایشگر مرکزی در بی اِم دابلیو سری5 جدید، مجهز به آخرین تکنولوژی آی.درایو هست. این سیستم ارتباطات زیادی را مهیا می کنه که برحسب نیازتون می تونین تنظیمشون کنین.  برای مدیریت اونها از لمس، فرمان صوتی، فرمان اشاره‌ای و البته کنترلگر آی درایو ، هم می تونین استفاده کنین.
صندلی عقب بی اِم دابلیو سری5 جدید فضای زیادی  رو برای راحتی، و استراحت سرنشینان مهیا کرده. 
بی.اِم.دابلیو سری5 برای سفرهای طولانی طراحی شده است. نمای داخلی نسل جدید مجهز به نور کمرنگ محیطی و آپشن های دیگه ست. 
اینها تغییرات کوچکی هستن که در نسل هفتم و آخرین نسل از بی.ام.دابلیو سری5 اعمال شدن.  برای کسب اطلاعات بیشتر می تونین به وبسایت رسمی بی ام دابلیو مراجعه کنین.